Учење и поучување – педагошко – психолошки аспекти – Горица Поповска

500.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 271
Баркод:9786084689614
Димензии: 22,9 х 16,2
SKU: 978-608-4689-61-4 Категорија