Средношколски размислување 3 збирка есеи – Група автори

220.00 ден со ДДВ

Оригинални есеи. Искрени, сатирични, духовити, храбри, креативни, интелигентни, емоционални, визионерски… Есеи што навистина ги отсликуваат средношколските размислувања.
Корица: мека
Број на страници: 255
Баркод: 9786084689447
Димензии: 20,5 х 14,2 cm
SKU: 978-608-4689-44-7 Категории ,