Спогодувањето во македонското казнено право – Марија Гроздановска

450.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 258
Баркод:9786084689720
Димензии: 17,6 х 25
SKU: 978-608-4689-72-0 Категории ,