Спогодувањето во компаративното казнено право – Марија Гроздановска

450.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 276
Баркод:9786084689713
Димензии: 17,6 х 25
SKU: 978-608-4689-71-3 Категории ,