Практикум за изработка на проценка на ризик на работно место – Цветанка Митревска, Лидија Јолеска, Иван Ефремовски

400.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 226
Баркод:9786084689805
Димензии:17,6 x 25
SKU: 978-608-4689-80-5 Категории ,