Маркетинг менаџмент – Ленче Петреска, Алекса Стаменковски

500.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 440
Баркод:9786084689690
Димензии: 17,6 х 25
SKU: 978-608-4689-69-0 Категории ,