Интернационален развоен менаџмент – Шеќеринка Ивановска

490.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 232
Баркод: 9786084689195
Димензии:25 x 17,6 cm

Шифра: 9786084689195 Категории: ,