Електоралните процеси во македонската транзиција – Јагода Митревска

420.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 215
Баркод:9786084689621
Димензии: 22,9 х 16,2
SKU: 978-608-4689-62-1 Категории ,