Дијагностика на личноста со девијантно однесување – Русанка Манчева

430.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 334
Баркод:9786084689522
Димензии: 22,9 х 16,2
SKU: 9786084689522 Категории ,