Базична методологија на научно истражување – Ѓорѓина Ќимова

380.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 226
Баркод: 9786084689409
Димензии:25 x 17,6 cm

SKU: 978-608-4689-40-9 Категории ,