Академско пишување – Од идеја до дело – Иван Ефремовски

330.00 ден со ДДВ

Корица: мека
Број на страници: 257
Баркод: 9786084689423Q
Димензии:22,8 x 16,2 cm

SKU: 9786084689423Q Категории ,